Idetë tuaja të biznesit në nivelin tjetër

Trajnim për sipërmarrësit e së ardhmes
Shërbimet e trajnimitRreth nesh

Keni nevojë për një shtysë shtesë për të rritur biznesin tuaj ekzistues ose për të marrë një ide të re? Na lejoni t'ju ndihmojmë të arrini qëllimet tuaja.

Zgjerimi

Zhvillimi i shitjeve, marketingu dhe rrjetëzimi

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor

Planifikimi

Vizionimi, Planifikimi Strategjik dhe Përcaktimi i Pritjeve

Nulla porttitor accumsan tincidunt. Praesent sapien massa, convallis a pellentesque nec, egestas non nisi.

Hierarkia

Operacionet, Personeli, Ndërtimi i Ekipit dhe Përshkallëzimi

Nulla porttitor accumsan tincidunt. Praesent sapien massa, convallis a pellentesque nec, egestas non nisi. Curabitur arcu erat, accumsan id imperdiet et, porttitor at sem. Curabitur non nulla sit amet nisl tempus convallis quis ac lectus.

Dëshmi nga fitues

Bisedimet dhe seminaret e ardhshme

1

May

Workshop

Growth Hacking Techniques

See Event Info

17

May

Workshop

Building Strategic Roadmaps

See Event Info

28

May

Talk

Researching Competition

See Event Info

12

June

Talk

How to Find Talent

See Event Info

5

July

Talk

How to Find Investors

See Event Info

28

July

Workshop

Team Building Workshop

See Event Info

Pyetjet e bëra më shpesh

What is Business Coaching?

Curabitur non nulla sit amet nisl tempus convallis quis ac lectus. Nulla porttitor accumsan tincidunt. Vestibulum ac diam sit amet quam vehicula elementum sed sit amet dui. Praesent sapien massa, convallis a pellentesque nec, egestas non nisi. Donec sollicitudin molestie malesuada.Curabitur non nulla sit amet nisl tempus convallis q

How Do I Know if Business Coaching Is Right for Me?
Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.
Do You Only Work With Established Companies?
Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.
Do You Offer Ongoing Consulting Services?
Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.
Do You Invest In Startup Companies?
Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

IDEA TEYC

Qendra Balance ofron një eksperiencë shumëvjecare në realizimin e Sfida IDEA, ka një skuadër profesionistësh të certifikuar sipas metodës CEFE që mbulon gjithë Shqipërinë. Metodologjia CEFE është nje metode trajnimi shumë pjesëmarrëse, e orientuar drejt veprimit e...

Rreth BEYOND IDEA

Cfarë është Beyond IDEA? BEYOND IDEA është program inkubimi për startape inovatore, teknologjisë dhe të gjelbra i cili synon të zhvillojë mëndësinë sipërmarrëse, inovacioni dhe sipërmarrje kreative. Objektivi i përgjithshëm është rritja e aftësive sipërmarrëse midis...
sqShqip